Tyto webové stránky používají k poskytování a optimalizaci služeb soubory cookies. Použitím webu souhlasíte s použitím cookies. Více informací   
Bebivita - Cvičení s Bebivitou – přidejte se k nám!

Cvičení s Bebivitou – přidejte se k nám!

Po porodu zpátky ve formě a fit

Značka Bebivita nemyslí jenom na děti, pro které připravuje stále širší nabídku kojenecké a dětské výživy, ale také na jejich maminky. U nás totiž dobře víme, že spokojené děťátko potřebuje především spokojenou maminku, která se cítí dobře, i když má za sebou náročné období těhotenství, porodu a prvních společných týdnů s malým zlatíčkem.

Společně se zkušenou lektorkou jsme připravili sérii lekcí „Cvičení s Bebivitou“, které jsou sestaveny speciálně pro čerstvé maminky. Zaměřili jsme se na problémové partie těla, na rozvoj kondice, tvarování postavy i fyzioterapeuticky účinná cvičení pro uvolnění či posílení svalstva.  Věříme, že vás bude naše cvičení bavit a umožní vám bez velkých časových nároků dopřát vašemu tělu potřebnou péči.

Ve spolupráci s VŠTJ Medicina Praha jsou lekce obohaceny také o vstupy odborníků, kteří v rozhovorech přinášejí užitečné rady a zajímavé tipy pro čerstvé maminky v oblastech cvičení, výživy, redukce váhy nebo psychické pohody.

Jednotlivé videospoty jsou připraveny tak, abyste se naučily provádět cviky správně a zároveň si pak mohly s lektorkou zacvičit celou sadu. Demonstrace správného provedení je velmi důležitá, protože pouze správně prováděná cvičení mají žádoucí efekt. Dále jsme pro vás přidali výběrovou funkci, kdy si můžete z jednotlivých lekcí sestavit vlastní cvičení, které vyhovuje právě vám nejlépe. Vše je připraveno s ohledem na omezené časové možnosti čerstvých maminek. Víme, že vaše pozornost je plně soustředěna na vaše milé ratolesti, ale zkuste si najít malou chvilku také pro sebe :-)

Podívejte se na naše cvičební videa, poslechněte si rady zkušených odborníků a máte-li chuť, pusťte se s námi do cvičení třeba ještě dnes!

Stačí kliknout na www.bebivita.cz/cviceni