Tyto webové stránky používají k poskytování a optimalizaci služeb soubory cookies. Použitím webu souhlasíte s použitím cookies. Více informací   
Bebivita - Léto ve znamení cest a výletů

Léto ve znamení cest a výletů 

 

Máte doma miminko nebo batole? Rozhodně i pro vás bude léto příležitostí pro výlety a cestování. Vypravit se na cesty s malým dítětem dnes není nic neobvyklého. Při dodržení základních pravidel komfortu a bezpečnosti děťátka to není žádný problém.

 

Léto je však více než jakékoliv jiné roční období náročné na dodržování pitného režimu. Dbejte, aby vaše děťátko mělo zajištěno dostatečný příjem tekutin a cítilo se dobře. Řešením mohou být čaje a ovocné šťávy Bebivita. S jemnou chutí, nízkou kyselostí a bez přidaného cukru vhodně doplní tekutiny. 
 
Na cestách vám jistě dobře poslouží i naše masozeleninové příkrmy. Bez starostí, bez složitého vaření, bez kontroly surovin. Vše v jedné skleničce se zárukou kvalitního složení a vyvážené lahodné chuti. A na odpolední svačinku se budou hodit ovocné příkrmy Bebivita. Vybavte se na cesty našimi výrobky a ušetříte si spoustu starostí. 
 
Dobře nasycené děťátko, které netrpí žízní, bude dobrým společníkem na cestách a vaše dovolená bude bohatší o zážitky s vašimi nejmenšími.