Cvičení s Bebivitou

Vítejte u Cvičení s Bebivitou, které je sestaveno speciálně pro čerstvé maminky. Po nedávném těhotenství a porodu se veškerá pozornost a péče upíná k nejmenším ratolestem. Neměli bychom ale zapomínat, že spokojené dítě potřebuje také spokojenou maminku, která se cítí dobře ve svém těle a zpátky ve formě. Pod záštitou výrobce dětské a kojenecké výživy Bebivita si ukážeme, jak být po porodu v pohodě a fit.

Sestavte si vlastní cvičení

Máte pocit, že se chcete věnovat některým partiím svého těla více? Zaujala vás jednotlivá cvičení a vy si je chcete zacvičit v kombinaci? Sestavte si dnešní cvičební plán podle sebe! Jednoduše si vyberte z odvysílaných sestav takové, které chcete zařadit do svého cvičebního plánu a spusťte je tlačítkem Přehrát. Můžete libovolně kombinovat, měnit pořadí – přesně jak potřebujete.
1
Jak na břicho a pánevní dno
Tvarování a zpevnění hýžďového svalstva
Uvolnění a posílení hrudníku
Procvičujeme záda a paže
2
3
4

O projektu

Bebivita je značka kvalitní kojenecké a dětské výživy a v centru jejího zájmu jsou nejen děti, ale také jejich maminky. Sada lekcí Cvičení s Bebivitou je určena všem ženám, které chtějí být po porodu zase brzy v kondici. Zkušená lektorka představuje sady účinných a prověřených cviků na posílení a tvarování problematických částí. Všechny cviky jsou pečlivě vysvětleny a předvedeny.

Cvičit můžete po jednotlivých lekcích nebo si z nich sestavit svůj vlastní cvičební program přesně tak, jak vám vyhovuje. Ve spolupráci s VŠTJ Medicina Praha jsou lekce obohaceny také o vstupy odborníků, kteří v rozhovorech přinášejí užitečné rady a zajímavé tipy pro čerstvé maminky v oblasti cvičení, výživy, redukce váhy nebo psychické pohody.

Více o produktech

Bebivita přináší ucelenou řadu kojenecké a dětské výživy. Získejte více informací o jednotlivých produktech, jejich složení a nutričních hodnotách. Najdete je na našem webu, kde jsou výrobky rozděleny do přehledných kategorií.

Průvodce výživou

Průvodce výživou Bebivita je připraven být vaším pomocníkem a rádcem během prvního roku vašeho děťátka. Stačí zadat aktuální věk vašeho miminka a podívat se na doporučenou výživu a skladbu jídelníčku.
 

Kde nakoupit

Hledáte, kde výhodně nakoupit oblíbené výrobky Bebivita? Jsou k dostání v široké síti hypermarketů a drogerií a také na internetu. Klikněte a prohlédněte si pravidelně aktualizovaný seznam, který pro vás připravujeme.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace naleznete na obalech a webových stránkách. Potravina pro zvláštní výživu.