Pro vaše dítě je mateřské mléko v prvních měsících jeho života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji. Důležité živiny, minerály či esenciální mastné kyseliny. Má optimální složení bílkovin a je lehce stravitelné.

Po období kojení se můžete plně spolehnout na mléčnou výživu Bebivita. Kojenecké mléko Bebivita nabízí rodičům a jejich dětem vysokou míru ochrany na základě rozsáhlých kontrol kvality. Její složení odpovídá všem legislativním normám a předpisům. Miminko tak v každé lahvičce dostává vyváženou stravu v takové podobě, která vyhovuje jeho individuálním potřebám.

Řada kojeneckých mlék Bebivita

Řada kojeneckých mlék 1,2 a 3 je určena těm nejmenším. Junior řada je zase uzpůsobena nutričním potřebám dětí od uk. 11 měsíce. Obsah bílkovin je optimální pro daný věk dítěte. Ve srovnání s kravským mlékem je nižší. Rovněž je upraveno a optimalizováno množství obsažených vitamínů a minerálů.

Mléko Na dobrou noc

Mléko Na dobrou noc zasytí vaše dítě na delší dobu. Je ideální ho podávat před spaním už od 6. měsíce pro klidnou dobrou noc. Obsahuje na živiny bohatou pohanku a jemné rýžové vločky. Vaše večerní lahvička mléka Bebivita.  

Mléko 1 počáteční mléčná kojenecká výživa

od narození, 500 g

Mléko 2 pokračovací mléčná kojenecká výživa

od ukončeného 6.měsíce, 500 g

Kojenecké mléko na dobrou noc

od ukončeného 6.měsíce, 600 g

Mléko 3 pokračovací mléčná kojenecká výživa

od ukončeného 9.měsíce, 500 g

Mléko Junior 1+ pokračovací mléčná kojenecká výživa

od ukončeného 11.měsíce, 500 g

Mléko Junior 2+ mléčný nápoj

od 2 let, 500 g