PRAKTICKÉ POMŮCKY PRO DĚTI A MAMINKY

VYBRALI JSME PRO VÁS 8 NEJUŽITEČNĚJŠÍCH POMŮCEK PRO DĚTI

1. KOČÁRKOVÝ RUKÁVNÍK

Kočárkový rukávník se snadno připevňuje na rukojeť kočárku. Oceníte ho v momentě, kdy se venku ochladí. Když půjdete v zimě na procházku s kočárkem, tak jednoduše vsunete ruce do rukávníků a zároveň můžete pohodlně manipulovat s kočárkem. Oproti běžným rukavicím má rukávník tu výhodu, že ho nemusíte pořád svlékat a oblékat zpátky na ruce jako rukavice pokaždé, když miminko vyžaduje vaši pomoc (najít dudlík, pohladit, upravit čepičku apod.).

2. ZRCÁTKO ZADNÍHO SEDADLA

Díky praktickému zrcátku zadního sedadla na své miminko pořád uvidíte, aniž byste se museli za jízdy otáčet. Zrcátko využijete při umístění autosedačky proti směru jízdy na zadním sedadle. Zrcátko zadního sedadla pak jednoduše připnete na opěrku hlavy a řidičovo zpětné zrcátko si nastavíte na zrcátko zadního sedadla. Uvidíte tak vaše miminko z předního sedadla řidiče, aniž byste se museli otáčet.

3. DĚTSKÁ PŘISTÝLKA

Dětská přistýlka se snadno přidělá k posteli rodičů. Poskytne vašemu miminku vlastní pohodlný prostor pro spánek a zároveň budete mít miminko neustále na blízku během celé noci. Maminka si může miminko snadno přemístit k sobě a nakojit ho uprostřed noci, aniž by musela vstávat z postele.

4. NÁVLEKY NA KOLÍNKA PRO LEZOUCÍ DĚTI

Jakmile začnou malé děti lézt, tak už je nic nezastaví. Netrvá to však dlouho a malá kolínka jsou často otlačená, červená a s modřinami. Návleky na kolínka chrání citlivá dětská kolínka. Tato praktická pomůcka pro děti se dá navléknout na holá kolínka nebo přes kalhoty. Nyní už nestojí žádná modřina na kolínku mezi vaším miminkem a objevováním okolního světa!

5. CESTOVNÍ POSTÝLKA

Žádné dlouhé rozkládání. Cestovní postýlka je rozložená doslova během minutky. Pohodlně ji přenesete v cestovním obale s uchem. Cestovní postýlka je ideální na jakékoliv cestování se spinkáním mimo domov. A navíc váží jen cca 3 kg.

6. NÁLEPKA NA OKÉNKO AUTA “Parkujte dál, prosím.”

Každý rodič to zná: Chcete-li dostat dětskou autosedačku z auta nebo do auta, potřebujete k tomu zkrátka otevřené dveře a dostatek prostoru. Často u toho musíte však improvizovat, protože auto vedle vás stojí příliš blízko. Nálepka na okénku upozorní parkujícího řidiče vedle vás, že potřebujete dostatek prostoru.

7. ELASTICKÝ NÁVLEK NA PONOŽKY

Elastický návlek na ponožky zajistí, aby vašemu děťátku neustále nesklouzávaly ponožky nebo aby si je samo nesundavalo. Návlek se jednoduše přetáhne přes ponožky a drží je na svém místě.

8. BRYNDÁK S KAPSOU

Bryndák s kapsou je velice užitečná věc pro malé gurmány. Když se vaše dítko učí jíst, je normální, že jídlo zkrátka často končí na dětských kalhotkách nebo na podlaze. Bryndák s kapsou zajistí, aby se jídlo, které neskončí v dětské pusince, zachytilo v kapse bryndáku. Tyto bryndáky jsou navíc snadno omyvatelné